Návrh osvětlení

Osvětlujeme prodejní interiéry již 25 let. A umíme to skutečně dobře.

Osvětlení se velkou měrou podílí na vytvoření atraktivní, úspěšné a přitom energeticky úsporné prodejny. Umíme osvětlit prodejnu komfortním způsobem bez oslnění a se sníženou spotřebou energie. Dáme vyniknout vybraným produktům a vytvoříme atraktivnější prostředí z pohledu zákazníka.

Jsme profesionálové, rozlišujeme mezi osvětlením pultů, zápultí či pokladen. Víme, co je důležité při osvětlení čerstvých potravin – masa, ovoce, zeleniny, pečiva, lahůdek. Nabízíme speciální LED osvětlení pro maso, pečivo i ovoce a zeleninu. Umíme zboží nasvítit tak, aby vynikly jeho přirozené vlastnosti. Díky spolupráci našeho osvětlovacího technika a designéra dokážeme propojit špičkový vzhled s perfektní funkčností použitého osvětlení.

Zpracujeme pro vás profesionální návrh osvětlení prodejny včetně výpočtu intenzity a simulace distribuce světla. Poradíme vám, jak pomocí správného osvětlení zatraktivnit prezentaci vašeho zboží na prodejně a zaujmout tak nové zákazníky a zvýšit prodej. Navrhneme vám ideální rozmístění, typ a světelnou charakteristiku svítidel s ohledem na druh provozu.

Jak to probíhá? Prostor si zaměříme a zdokumentujeme, provedeme analýzu prodávaného sortimentu a navrhneme nové – speciální osvětlení. Na základě podkladů vypracujeme světelně-technický projekt, jehož součástí je přehled a rozvržení použitých svítidel a jejich parametrů, případně výpočet úspor oproti stávajícímu druhu osvětlení.

Fáze v postupu projektu

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies