Design interiérů

Vaše vize převtělená do skutečného prostoru

feschu_zakaznici
Naše interiéry podporují nákupní chování
feschu_funkcni prostor
Funkční prostor, kde se příjemně pracuje i nakupuje
feschu_brand interier
Interiér v barvách a stylu vašeho brandu
feschu_lovebrand
Přístup, který vás odliší od konkurence

Cesta k designu, který zvýší obrat vaší prodejny

Feschu design interiéru krok 1

Písemné zadání

Jasný záměr je základ úspěšné realizace a naplnění vašeho očekávání. Vize, styl, typ zákazníka, positioning vaší značky, cíle pro vaši prodejnu, to vše jsou základní stavební kameny pro naši práci.

Konzultace a specifikace

Na začátku projdeme vaše zadání, probereme body, které potřebují doplnit či dovysvětlit a přidáme pár rad a know-how z podobných projektů. Proces specifikace je klíč ke správné realizaci projektu, stejně jako k jeho nacenění a harmonogramu pracovních činností

Feschu design interiéru krok 2
Feschu design interiéru krok 3

Přesné zaměření a půdorys

Často se setkáváme s nepřesným zaměřením prostoru, proto u našich projektů upřednostňujeme vlastní měření. Výsledkem je přesný podklad pro stanovení cenové nabídky a harmonogramu realizace, stejně jako precizní základ pro vznik 2D návrhu.

Cenová nabídka a smlouva

Po specifikaci vaší představy a všech detailů projektu vám sestavíme cenovou nabídku a zašleme smlouvy k prostudování a podpisu.

Feschu design interiéru krok 4
Feschu design interiéru krok 5

2D návrh neboli space plan

Na základě dat o sortimentu (prodejnost, ziskovost, objemy prodejů vs. plocha na prodejně, atd.) navrhneme jeho rozmístění na prodejně. Myslíme i na sezónní produkty a efektivitu při skladování a doplňování zboží.

3D návrh

Následuje 3D návrh prodejny včetně detailů (fotky na stěnách, claim v průčelí, zboží v regálech). Schválený 3D návrh je důležitý podklad pro následné objednávky subdodávek (světla, nábytek, vitríny, regály…).

Feschu design interiéru krok 6
Feschu design interiéru krok 7

Dokumentace a předávací protokol

Výstupem všech aktivit je precizní dokumentace, na jejímž základě probíhá realizace vaší prodejny. Formálním završením procesu je podpis Předávacího protokolu, který shrnuje všechny výstupy a dokumentaci, které jsou závazné pro realizaci.

Jsme vaši partneři

Pozorně nasloucháme našim klientům a neváháme se podělit o mnohaleté zkušenosti, které jsme nasbírali. V průběhu příprav i realizace prodejny se někdy vyskytnou otázky a nejasnosti. Pravidelná komunikace a upřímná zpětná vazba jsou proto klíčové součásti naší společné cesty. 

Zaujal vás náš přístup?