Služby

Nabízíme víc než jen „nákup nové prodejny“. Poskytneme vám všechny služby z jednoho zdroje: od konceptu po realizaci, včetně dodání veškerého vybavení a možnosti vlastní truhlářské výroby na míru.

Design interiéru

Každý kvalitní projekt začíná dobrým konceptem. Podmínkou je analýza potřeb a klíčem k úspěchu individuální přístup. Při zpracování návrhu interiéru prodejny vytváříme unikátní koncept s přihlédnutím k vašim požadavkům, k potřebám vašich zákazníků i zaměstnanců, a současně navazujeme na váš firemní design.

S námi začíná váš obchod skutečně žít.

Více o designu interiéru

Freshnook
Freshnook

Návrh osvětlení

Osvětlení hraje hlavní roli při prezentaci nabízeného zboží. Vytváří atmosféru obchodu či provozovny, ovlivňuje náladu zákazníka a směruje jeho pozornost k vystaveným produktům a nabídkám. Dokonalé ztvárnění barvy a odstínů produktu dává vyniknout jeho přirozeným vlastnostem a zvyšuje jeho atraktivitu. Správné speciální nasvícení je důležitou součástí našich návrhů interiérů prodejen, k nimž přistupujeme vždy s ohledem na individuální potřeby klienta.

Dopřejte svým zákazníkům zážitek z nakupování na vyšší úrovni!

Více o návrhu osvětlení

Realizace

Interní tým techniků a řemeslníků je ideálním spoluaktérem při realizaci interiérů prodejen. Stavební práce, elektrikářské a instalatérské služby, montáž nábytku, vitrín a osvětlení – všechno v jednom balíčku. To z nás dělá spolehlivého partnera při plánování i samotné realizaci projektů.

Hlavní důraz klademe na vysokou kvalitu provedení, efektivní komunikaci a dodržování sjednaných termínů.

Více o realizaci

Freshnook
Wood

Truhlářská výroba

Náš vlastní výrobní závod na Vysočině zaručuje prvotřídní kvalitu. Spojením designu, řemesla a nejmodernějších technologií vznikají v naší produkci standardní výrobky i gastro nábytek na míru. Individuální přístup spojujeme s vysokou profesionalitou.

Kvalita je pro nás na prvním místě.

Více o truhlářské výrobě

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies