Search
Close this search box.

Limitované výrobní prostory?

Řešením je vhodná kombinace přístrojů a multifunkčních spotřebičů.

Milovníky kvalitních uzenin, které jsou vyrobené na základě tradičních receptur, potěší další prodejna Krušnohorských uzenin, tentokrát v Lomu u Mostu. Majitelé, manželé Radošovi, oslavili 30 let firmy otevřením nové prodejny, která nabízí nejen uzeniny, ale také pečivo a teplý bufet (a skvělou příležitost si dát oběd nebo večeři), nápoje a cukrářské dobroty.

Martin Fejtek, FESCHU Lighting & Design: „Zadání pro nás bylo velkou výzvou, protože kromě realizace prodejny bylo potřeba vybudovat výrobní prostory, kde si zákazník peče vlastní pečivo, vyrábí tam pokrmy studené kuchyně i teplá jídla. Cílem pro ně bylo stát se soběstačnými ve výrobě těchto produktů nejen pro prodejnu v Lomu, ale i pro ostatní prodejny. Výrobní prostor je menší než obvykle bývá, takže jsme hledali prostorově úsporné a současně plně fukční řešení.“

Díky letitým zkušenostem a detailní znalosti dodavatelské nabídky se řešení objevilo v podobě multifunkčních spotřebičů. Sestava přístrojů a spotřebičů byla vhodně nakombinována, takže prostor plní svou funkci bez omezení, na 100%.

„Design prodejny ctí koncept Krušnohorských uzenin, který jsme zpracovali a s úpěchem ho používáme již na třetí prodejně. Design se opírá o velkoplošnou dlažbu, je doplněn jednoduchými jednobarevnými dekory a vkusným kamenným obkladem Tato kombinace nechává vyniknout zboží ve vitrínách. Pro masné produkty využila designérka Lucie Knížetová speciální závěsná svítidla, která současně slouží jako výrazný designový prvek.““

Zaujal vás náš přístup?

FESCHU logo

Stáhněte si e-book

Desatero úspěšné prodejny

Máme pro vás 10+1 nápadů a rad na co se zaměřit při otevírání, rekonstrukci, ale i provozu vašeho současného obchodu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a komunikací za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více na: Zásady ochrany osobních údajů.