Search
Close this search box.

Vlastní značkové cenovky Tiskárna cenovek Edikio

Antonínovo pekařství: "Cenovky v našem designu, se snadnou a rychlou výrobou, snadno změnitelné, skladovatelné a omyvatelné..."

tak hodnotí Veronika Kopecká, zástupkyně manažerky sítě Antonínova pekařství, první zkušenosti po nákupu tiskárny na cenovky Edikio.

Dlouhou dobu jsme tisk cenovek řešili tiskem pro PC, tiskli jsme na kancelářský papír a laminovali. Výroba byla velice zdlouhavá, pracná (cenovky jsme vystřihovali) a využití cenovky bylo dost nepraktické (vyškrtávali jsme alergeny atp).

Náhradní řešení hledali, ale nenacházeli. Když přišla pozvánka na seminář FESCHU, kde si specializované tiskárny mohli prohlédnout, líbila se jim možnost vytváření vlastních šablon, snadné změny vzhledu, jejich nezničitelnost … a taky možnost přikoupit spojky a menší cenovky a novinky označit jinou barvou.

Nákupem tiskárny Edikio jsme získali jednotný a tím pádem mnohem hezčí vzhled vitrín, jednoduchou výrobu i skladovatelnost a hlavně rychlou změnu cenovek, když je třeba. Abych byla upřímná, naše staré vizitky se vůbec nedají srovnat s tím, jak naše vitríny vypadají teď. Jsou přehledné, vizuálně sjednocené, profesionální. Cenovky vyrábíme jednoduše, jak potřebujeme – můžeme rychle dotisknout vše, co potřebujeme. Taky je super, že se dají omývat a není problém se skladováním. Takže můžu jen doporučit – vstupní náklad na tiskárnu a čas, který byl nutný na nahrání našeho sortimentu do software tiskárny, se jednoznačně vyplatily.

Zaujal vás náš přístup?

FESCHU logo

Stáhněte si e-book

Desatero úspěšné prodejny

Máme pro vás 10+1 nápadů a rad na co se zaměřit při otevírání, rekonstrukci, ale i provozu vašeho současného obchodu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a komunikací za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více na: Zásady ochrany osobních údajů.