Truhlářská výroba

Naše truhlářská výroba se specializuje na zakázkovou výrobu prvotřídního designového nábytku a vybavení interiérů prodejen.

Disponujeme vlastním týmem řemeslníků a specialistů, kteří jsou skutečnými profesionály v oboru. Veškerá výroba interiérového zařízení je založena na individuálním přístupu k zákazníkovi. Klademe důraz na splnění všech požadavků zákazníka počínaje samotným zaměřením a návrhem interiéru a vytvořením půdorysu přes 3D vizualizaci až po vypracování výrobních výkresů tak, aby byly kvalitní materiály zhodnoceny prvotřídním zpracováním. Dbáme na špičkovou kvalitu a i tvarově složitý nábytek vyrábíme s maximální přesností.

Zakázková výroba nábytku má nesporné výhody. Výrobní provoz je vybaven nejmodernějšími technologiemi, což nám umožňuje zaměřit se při výrobě nábytku na detaily, vytvářet originální design a dosahovat požadovaných vlastností výrobků. Výrobu interiérového zařízení realizujeme z velké škály materiálů (laminované desky, MDF desky, masivní dřevo, kamenné desky, umělý kámen, kov apod.)

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies