Realizace

Váš projekt umíme zrealizovat na klíč.

Perfektních výsledků při realizaci prodejen dosahujeme díky vlastním zkušeným zaměstnancům, prověřeným subdodavatelům i kvalitě používaného materiálu a výrobků od renomovaných firem. Součástí projektu je přesný rozpočet, časový harmonogram, precizní koordinace a kontrola.

Vyrábíme a montujeme veškerý zakázkový nábytek a interiérové prvky, dodáváme chlazení a chladicí prodejní vybavení, gastronomické vybavení, rekonstrukce, realizujeme interiéry obchodů včetně všech řemeslných prací a klientům je předáváme připravené k okamžitému používání. Můžete se spolehnout na individuální přístup a kvalitní provedení každé zakázky, od rozdělané práce neodcházíme.

Preciznost, dodržování termínů, technická profesionalita a důraz na detail dělají z našeho týmu špičku i při těch nejnáročnějších realizacích. Případné vzniklé problémy řešíme, komunikujeme, respektujeme vaše názory a požadavky.

Fáze v postupu projektu

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies