Blog

Na tomto místě najdete vždy aktuální informace a novinky z oblasti našeho působení.

Pekařství a cukrářství Sázava

dispoziční a 3D designové řešení,  komplet vypracovaný projekt, designer: Lucie Knížetová

Zadání:
Pro našeho exklusivního klienta“Pekařství a cukrářství Sázava“ jsme dostali možnost zrealizovat novou prodejnu v centru Olomouce. Jedná se o funkcionalistický dům v Riegrově ulici z 20. let minulého století a stejné bylo i zadání – prodejna ve stylu prodejen – pekařství z 20 let. Inspirace se čerpala z dobových fotografií zahraničních pekáren.

Jak vybírat osvětlení? 5 bodů, na které se soustředit

1. Barva světla.
Osvětlení musí odpovídat svému účelu. Pro perfektní efekt je dobré použít speciálních svítidel s doporučenou barvou pro pečivo, maso, ryby, ovoce zeleninu. V takovém případě odlišíme potraviny opticky od „fádního“ plošného osvětlení a tím je necháme vyniknout. Zdůrazníme přirozené barvy čerstvých produktů, a díky tomu více přitáhnou pozornost klienta.

DELMART Atrium Flora, Praha

Pro českou obchodní společnost Delmart, která nabízí kvalitní české potraviny doplněné o zahraniční výrobky tam, kde české nejsou k dispozici, jsme nasvítili již 4. prodejnu DELMART ATRIUM FLORA v Praze.
Prostorově je tato prodejna nejmenší z konceptu Delmart. Zvolili jsme tedy osvětlení jednotlivými akcentními lištovými svítidly IMOON Venere Pro P – barva světla 3000K,

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies