Blog

Na tomto místě najdete vždy aktuální informace a novinky z oblasti našeho působení.

Denní místnost v sídle firmy Pekařství a cukrářství Sázava

Firma Pekařství a cukrářství Sázava je na českém trhu již více než 25 let. Spojuje tradici českých pekařských a cukrářských řemesel a jejich unikátní síť prodejen má významní podíl na regionálním nezávislém trhu s pečivem.Jejich výrobky jsou skutečně pečené přímo před zraky zákazníku na prodejně. 

Jak se daří tiskárně Edikio Flex v Antonínovém pekařství?

Jsme se zeptali paní Veroniky Kopecké, zástupkyně manažerky sítě AP.

1. Jak jste řešili tvorbu cenovek doposud?
Doposud jsme v pekařství řešili cenovky tiskem přes PC na klasický papír a následným laminováním. Výroba byla velice zdlouhavá, následné stříhání, vyškrtávání alergenů a podobně.

2. Proč jste se rozhodli právě pro tiskárnu Edikio?
Náhradní řešení jsme stále hledali a nenacházeli.

Makris od Imoon, nový rozměr světla

Skutečný klenot.

Proto, jak byl koncipován, navržen a vyroben. 100% italský produkt, výsledek vášně a skvělých dovedností, stejně jako technologické inovace v kombinaci s nejlepším designem. Dovolte nám představit novou designovou řadu svítidel MAKRIS LINE, která je konceptem, který spojuje jedinečné návrhy našich zákazníků a poskytuje je dále. Myšlenkou řady MAKRIS je přizpůsobitelný design svítidla spojený s inovativním řešením LED technologie. Díky úzké

Rozhovor s naším expertem na osvětlení

Jiří Frait – technik osvětlení
Jiří doplnil tým techniků na jaře roku 2016. Stará se o zpracování návrhů a výpočtů osvětlení. Vytváří cenové kalkulace a komunikuje s architekty, projektanty i dodavateli. Poskytuje technické poradenství v oblasti světelné techniky a organizuje jednotlivé montáže. Zodpovídá za přípravu a montáž svítidel dle připraveného projektu.

 Kterých nejčastějších chyb se obchodníci v České republice (na tradičním i na moderním trhu) dopouštějí při osvětlování jejich prodejen?

Spousta obchodníků má pocit, že osvětlení slouží jen k tomu, aby klient viděl a mohl se orientovat v

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies