Blog

Na tomto místě najdete vždy aktuální informace a novinky z oblasti našeho působení.

DELMART QUADRIO, Praha

Pro českou obchodní společnost Delmart, která nabízí kvalitní české potraviny doplněné o zahraniční výrobky tam, kde české nejsou k dispozici, jsme nasvítili svítidly IMOON již 5tou prodejnu – supermarket DELMART QUADRIO v Shopping station Quadrio ve Spálené ulici na Praze 1.
Prostorově je tato nejnovější prodejna spojena s bistrem, které je umístěno v 1. patře OC v zóně food courtu a navazuje na koncept Delmart na Smíchově.

Master shop – Makro, Zlín

dispoziční a 3D designové řešení, komplet vypracovaný projekt, designer: Fabio Ciliberti

Zadání:
Pro klienta “Makro“ jsme dostali možnost zpracovat a kompletně navrhnout prodejnu potravin ve Zlíně. Jednalo se o prostor v areálu Svit Zlín a zadáním bylo vyřešit nový koncept a design pro Master shop, kde kromě prodeje výběrových potravin bude také rychlé občerstvení – prodej sendvičů, salátů či kávy.

Prodáváte čerstvé potraviny? 4 kroky pro kontrolu vaší cenovky

V České republice platí místní zákony i nařízení EU, které upravují informace na cenovkách. Kromě respektování těchto předpisů je perfektní cenovka příležitost jak prodávat více s větším důrazem na estetiku i hygienu. Podívejte se na 4 jednoduché tipy, jak si své cenovky můžete zkontrolovat.

Pekařství a cukrářství Sázava

dispoziční a 3D designové řešení,  komplet vypracovaný projekt, designer: Lucie Knížetová

Zadání:
Pro našeho exklusivního klienta“Pekařství a cukrářství Sázava“ jsme dostali možnost zrealizovat novou prodejnu v centru Olomouce. Jedná se o funkcionalistický dům v Riegrově ulici z 20. let minulého století a stejné bylo i zadání – prodejna ve stylu prodejen – pekařství z 20 let. Inspirace se čerpala z dobových fotografií zahraničních pekáren.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies