Můj Jogurt, prodejna a výrobna, Praha – Karlín

Zpět

FESCHU Muj Jogurt Praha Karlin sezeni

Můj jogurt je podnikatelský koncept mladého českého podnikatele Patrika Fusky. Základem je jeho vlastní ručně vyrobený jogurt ochucený čerstvými a kvalitními ingrediencemi – ovoce, müsli, oříšky, zdobení, sušenky a další. Výsledkem je nejen chutná svačinka, ale i nadmíru pohledná. Jogurty navíc nabízí v krásných sklenicích české výroby.

Design interiéru

Design, dobrá organizace obchodu i kvalitní technické vybavení jsou pro jeho značku nutností. FESCHU lighting & design dostalo za úkol navrhnout a realizovat kompletní funkční designovou prodejnu s výrobnou jogurtů.

  • Výrobna měla být přiznána, aby zákazník viděl, jak takové jogurty vznikají.
  • Zároveň na prodejně mělo vniknout sezení pro hosty, kde si skvělé jogurty budou moci vychutnat a dát si kávu.

Autor designového návrhu: Petr Závitkovský  |   Realizace: 2021

Autor designového návrhu Petr Závitkovský: „Design prodejny ctí koncept Můj Jogurt, který jsme zpracovali a úspěšně použili již na předchozí prodejně. Dominantou prostoru je deska se světelným logem firmy a prodejní pult obložený doplňky z masivu“.

Vybavení

Součástí prodejního pultu je chlazená vitrína se statickým chlazením, kde jogurty čekají na své zákazníky, aniž by osychaly.

Feschu lighting & design se podílelo na realizaci prodejny Můj Jogurt v Praze – Vršovicích.

Zvažujete nový obchodní prostor?

Kontaktujte nás na feschu@feschu.cz.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies