Reference

Nejlepším důkazem kvality našich služeb je spokojenost zákazníků. Máme za sebou mnoho zajímavých realizací malých, středních i větších zakázek. Přečtěte si, co o nás klienti píší, a prohlédněte si fotogalerii projektů.

S firmou Feschu spolupracujeme více než 10 let. Kromě toho, že jsme spokojeni s kvalitou jejich výrobků a vždy pohotovým a obětavým přístupem k realizaci objednávek, si na této spolupráci vážíme především schopnosti přizpůsobit se našim představám a ochoty společně vytvářet stále nové věci a posouvat se kupředu.

Aleš Svoboda, SvobodaBřezík Zlín

Firma FESCHU odvedla kvalitní práci v krátkém termínu, proto ji můžu všem jen doporučit. Přístup zaměstnanců byl profesionální od návrhu až po realizaci. Výsledek vidíte sami.

Jitka Pokorná, Prodejna smíšeného zboží Nebužely

Se společností Feschu spolupracujeme již několik let a za tu dobu jsme vytvořili několik projektů. Ať už šlo o design, stavbu a vybavení prodejen, showroom s krbovými kamny nebo prezentační stánek, který se díky své originalitě, kvalitě a designu stal hlavně záležitostí reprezentativní, vždy jsem byl maximálně spokojen. V dnešní době je nejdůležitější být „o krok“ před konkurencí, a tak čas a kvalita hraje roli nejvyšší. S Feschu jsme udělali tyto kroky rovnou dva.

Michal Bartoška, KF Group s.r.o., Jindřichův Hradec

S prací firmy Feschu jsem velice spokojen, všechny práce byly prováděny včas, v požadované kvalitě. Velice si cením vstřícného přístupu zaměstnanců firmy.

Zdeněk Kuncl, Potraviny Rychnov

To, že správné osvětlení podpoří chuť k nakupování, jsme věděli, stále to však nebylo ono. Až  Feschu nám nabídlo ta správná svítidla. Vypadají hezky, mají malou spotřebu a přitom větší výkon než ta, která jsme měli dosud. A barva světla je úžasná.

Tomáš Kroupa, Středovy pekárny

Rozhodnout se pro rekonstrukci prodejny nebylo těžké. Větší obavy jsem měl z těch změn, které budou nutné. Je to přeci jenom důležitý krok. Nakonec to byly zbytečné obavy. Zakázku jsem zadal společnosti Feschu a ti se s tím poprali, jak se patří. Nejprve mi vytvořili návrh interiéru a pak podle něj postavili novou prodejnu. Všechno kvalitně. Bylo vidět, že vědí, co dělají.

Miloslav Vejsada, Řeznictví Vejsada Pelhřimov