Pekařství a cukrářství Sázava

Zpět

dispoziční a 3D designové řešení,  komplet vypracovaný projekt, designer: Lucie Knížetová

Zadání:
Pro našeho exklusivního klienta“Pekařství a cukrářství Sázava“ jsme dostali možnost zrealizovat novou prodejnu v centru Olomouce. Jedná se o funkcionalistický dům v Riegrově ulici z 20. let minulého století a stejné bylo i zadání – prodejna ve stylu prodejen – pekařství z 20 let. Inspirace se čerpala z dobových fotografií zahraničních pekáren.

Návrh:
Barevnost funkcionalisticky střídmá, bílá (dle návrhu měly být použity bílé lesklé obklady)
+ černá, (podlaha, strop, regály, světla), vše v přírodních materiálech – keramika, kov, (ocel) a přírodní dubové dřevo – lavice + stolky a také obklad stěn + replika skládaných posuvných dveří.
Zajímavě jsme vyřešili dekorativní osvětlení použitím papírových tašek s potiskem loga Pekařství Sázava a vše doplnili vhodnými dekoracemi, například v podobě polštářků z pytloviny pro příjemné posezení s originál sítotiskem loga.
Neschází nic – jen spojit zážitek z prostoru prodejny s příjemným posezením u kávy a pečiva z produkce Pekařství a cukrářství Sázava.

Prodejně přejeme mnoho spokojených zákazníků a děkujeme za spolupráci.
/klikni pro foto nové prodejny/

Vizualizace návrhu prodejny:

Další ukázky výsledků naší práce při návrzích a realizacích prodejen pekařství najdete v referencích.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies