Search
Close this search box.

Pekárna Martin

začínala jako prodejna lahůdek, ke kterým připojila kvalitní pečivo. V současné době už značka nabízí pestrou nabídku čerstvého pečiva, uzenin, masných výrobků i teplé kuchyně.

Pekárna Martin je specialistou na řemeslné pečivo, jehož základem jsou kvalitní čerstvé suroviny. V zázemí každé prodejny je pekárna, která vyrábí pečivo tradičními postupy, podle staročeských receptur. Všechny produkty jsou upečeny na místě – zákazník může sledovat proces výroby i pečení. Kupuje si chléb přímo z pece.

Do produktů se nepřidávají žádné potravinové náhražky, enzymy nebo jiná dochucovadla.

Kompletní návrh a realizace pekařství

Autor designového řešení: FESCHU design studio   |   Realizace: 2021

Teplá jídla jako od maminky

Kromě široké nabídky čerstvého pečiva jsou na pultech také uzeniny, masné výrobky a nabídka teplé kuchyně – vždy čerstvé, domácí výroby. Každá prodejna má i vlastní kuchyň, kde jsou vyráběny produkty teplé kuchyně, které nabízí na prodejně. která má vždy čerstvě uvařeno. Vše je možno na místě zkonzumovat.

Dalším tahákem jsou položky chlazeného sortimentu – domácí omáčky, polévky, paštiky, zavařené maso.

FESCHU zajistilo kompletní návrh i realizaci

Na prodejnách byl vytvořen design, který patří k pekárně – kombinace černé barvy a dřeva. Linie prodejních pultů byla uzpůsobená tak, aby byla široká škála produktů dobře prezentována a špičkově osvětlena. To naplňují specializovaná svítidla Imoon pro potraviny, nejen že umocňují zákaznický zážitek na prodejně, ale zajišťují i vysokou prodejnost.

Zaujal vás náš přístup?

FESCHU logo

Stáhněte si e-book

Desatero úspěšné prodejny

Máme pro vás 10+1 nápadů a rad na co se zaměřit při otevírání, rekonstrukci, ale i provozu vašeho současného obchodu.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a komunikací za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více na: Zásady ochrany osobních údajů.