Náš tým

Jsme profesionálové v oblasti retail designu a gastro vybavení prodejen. Náš tým se skládá ze silných osobností, ale umíme táhnout za jeden provaz. Seznamte se s námi.

portrét Martin Fejtek, majitel

Martin Fejtek

Majitel
222 582 260
martin@feschu.cz

Martin je majitelem a zároveň ředitelem a jednatelem firmy. V byznysu se pohybuje již 25 let. V roce 1993 založil firmu BÄRO Lampen , která je přímým předchůdcem Feschu. Dnes se věnuje zejména významným obchodním partnerům, stálým klientům a větším zakázkám.

Pokud ho nezastihněte v autě nebo v kanceláři, určitě bude k sehnání na golfovém hřišti.

portrét Petra Fejtková, finance a personální řízení

Petra Fejtková

Finance a personální řízení
222 582 260
petra@feschu.cz

Petra je od roku 2006 spolumajitelkou a jednatelkou firmy. Má dlouholetou praxi v oblasti vedení účetnictví a mzdové agendy. Díky předchozím pracovním zkušenostem je schopna obsáhnout nejen finance, ale také pomáhá Martinovi řídit firmu a zajišťuje hledání nových posil do našeho týmu.

Petra patří mezi fanoušky Dejvického divadla, a pokud to jde, tráví svůj volný čas také na zahradě nebo s rodinou na kole.

portrét Pavel Vintrlík, obchodní manažer

Pavel Vintrlík

Obchodní manažer
724 040 208
vintrlik@feschu.cz

Pavel má po obchodní stránce pod palcem region Morava a východní Čechy. Stará se zde o klíčové klienty a vyhledává nové. Svou odborností a zkušenostmi, které získal na různých obchodních pozicích, pomáhá rozvíjet a naplňovat jejich představy i cíle. V oblasti sales managementu se pohybuje od roku 1992.

Pavel se dlouhodobě věnuje různým sportovním aktivitám a rád si zahraje  tenis, lyžuje, nebo relaxuje v sauně.

portrét Lucie Knížetová, designer

Lucie Knížetová

Obchodní manažer, Designer
736 640 733
design@feschu.cz

Lucie je nejnovější členkou Feschu týmu. Vystudovala grafický design a pracovala v reklamních agenturách v Praze, kde navrhovala mimo jiné i výstavní expozice. Po několika letech na volné noze jako interiérový designér, kdy provozovala vlastní interiérové studio se připojila k Feschu a od srpna 2016 působí na pozici sales manager – designér.

Svůj volný čas věnuje designu, protože práce je i jejím hobby, a také své rodině.

portrét Edita Klembasová, marketingový specialista a designer

Edita Klembasová

Marketingový specialista, Designer
marketing@feschu.cz

Edita do Feschu nastoupila na pozici marketingový specialista. Dnes své působení dělí mezi marketing a design, který také vystudovala. Po akademickém působení na Technické univerzitě ve Zvolenu a pedagogické praxi na střední škole zamířila do oblasti designu interiéru, v níž působí od roku 2008. Pokud právě nepřipravuje newsletter pro naše klienty, tak navrhuje katalog či novou prodejnu.

Volný čas tráví procházkami se svým psem nebo čtením.

portrét Jiří Frait, technik osvětlení

Jiří Frait

Světelný technik
608 283 858
servis@feschu.cz

Jiří doplnil tým techniků na jaře roku 2016. Stará se o zpracování návrhů a výpočtů osvětlení.  Vytváří cenové kalkulace a komunikuje s architekty, projektanty i dodavateli. Poskytuje technické poradenství v oblasti světelné techniky a organizuje jednotlivé montáže. Zodpovídá za přípravu a montáž svítidel dle připraveného projektu.

Volný čas tráví aktivně jako velitel ve skupině scénického a historického šermu. Kromě meče ovládá i plivání ohně a další prvky fireshow.

portrét Jan Hospodka, realizační technik osvětlení

Jan Hospodka

Elektromontážní technik
608 030 942
servis@feschu.cz

Honza má čtyřletou praxi v elektroinstalační činnosti a u nás má na starosti montáže světel u jednotlivých zakázek. Je pravou rukou technika osvětlení. Zodpovídá za kompletní elektromontáž od natažení kabelů přes instalaci zásuvek a vypínačů až po odbornou montáž speciálního osvětlení. Není-li právě na montáži, pracuje ve skladu na přípravě jednotlivých zakázek.

Volný čas věnuje své rodině. Mezi jeho koníčky patří také sport, cestování, hudba a automobily.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies