Jak se daří tiskárně Edikio Flex v Antonínovém pekařství?

Zpět

Jsme se zeptali paní Veroniky Kopecké, zástupkyně manažerky sítě AP.

1. Jak jste řešili tvorbu cenovek doposud?
Doposud jsme v pekařství řešili cenovky tiskem přes PC na klasický papír a následným laminováním. Výroba byla velice zdlouhavá, následné stříhání, vyškrtávání alergenů a podobně.

2. Proč jste se rozhodli právě pro tiskárnu Edikio?
Náhradní řešení jsme stále hledali a nenacházeli. Pak přišel do pekařství email s pozvánkou na Váš seminář, kde cenovky i tiskárny byly k prohlédnutí. Líbil se nám nápad „nezničitelnosti“ cenovek, jejich vzhled, možnost vytváření vlastních šablon,možnost přikoupení spojek a menších cenovek k označování novinek atd.

3. Co vám tato změna přinesla?
Změna nám přinesla daleko hezčí vzhled vitrín, jednoduchou výrobu, jednoduchou skladovatelnost, rychlost při výrobě nových cenovek.

4. Co byste doporučili ostatním, kteří zatím váhají?
Tiskárnu bychom určitě doporučili z důvodu celkového dojmu vitrín s nabízeným sortimentem. Absolutně se nedají srovnávat naše staré cedulky, které ve vitríně vypadaly jako kupa letáků, jeden vedle druhého. Vitrína dostala úplně nový rozměr, je přehledná, sjednocená, lákavá. Na tvorbě cenovek nás baví jejich jednoduchá výroba, možnost rychlého dotisku, jejich omyvatelnost a skladnost. Počáteční náklad na tiskárnu a čas nahrání veškerého sortimentu do databáze se rozhodně vyplatil!

Děkujeme za rozhovor.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies