DELMART QUADRIO, Praha

Zpět

Pro českou obchodní společnost Delmart, která nabízí kvalitní české potraviny doplněné o zahraniční výrobky tam, kde české nejsou k dispozici, jsme nasvítili svítidly IMOON již 5tou prodejnu – supermarket DELMART QUADRIO v Shopping station Quadrio ve Spálené ulici na Praze 1.
Prostorově je tato nejnovější prodejna spojena s bistrem, které je umístěno v 1. patře OC v zóně food courtu a navazuje na koncept Delmart na Smíchově.
Jako hlavní osvětlení je v supermarketu použito lineární osvětlení Basic System Flat 63W, 8700lm. Úseky ovoce, zeleniny a pečiva byly nasvíceny svítidly Venere Pro P s teplotou chromatičnosti 2700K. Vybrané zboží pak bylo nasvíceno svítidly Venere Pro P 3000K. V obou případech bylo pro dosažení celistvého vzhledu osvětlení použito obdélníkových reflektorů EDGE. Pro nasvícení reklamních panelů bylo použito svítidel Kronos P  3000K.

V bistru byl vyžadován koncept kvalitního osvětlení obslužných úseků v kontrastu s klidným tlumeným osvětlením v místech pro konzumaci. Obslužné pulty byly nasvíceny svítidly Venere Pro P s teplotou chromatičnosti 2700K, zápultí pak byla nasvícena lineárními svítidly Basic Systém Flat 3000K. Menuboardy jsou nasvíceny svítidly Kronos P 3000K. V prostoru pro konzumaci byla použita závěsná svítidla KIMI S s voštinovým krytem proti oslnění. Vzhledem k požadavku na maximální přesnost umístění svítidel nad středy stolů a obtížné instalaci vzhledem k technologiím instalovaným pod stropem, byla všechna svítidla KIMI S instalována do systémových lišt zajišťujících naprosto přesné linie.

Za zmínku stojí i dominantní prvek u vstupu do prodejny, kterým je architektem navržená předstěna z luxfer s pískovaným povrchem, která je pro maximální efekt podsvícena LED pásky v celkové délce bezmála 100m vybavenými bezdrátovým stmíváním.
Firmě DELMART děkujeme za spolupráci a prodejně i bistru přejeme jenom spokojené klienty.
Vstup do supermarketu DELMART QUADRIO.

více fotek v naší galerií realizací: https://www.feschu.cz/reference/supermarket-bistro-delmart-quadrio-praha/

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies