DELMART Atrium Flora, Praha

Zpět

Pro českou obchodní společnost Delmart, která nabízí kvalitní české potraviny doplněné o zahraniční výrobky tam, kde české nejsou k dispozici, jsme nasvítili již 4. prodejnu DELMART ATRIUM FLORA v Praze.
Prostorově je tato prodejna nejmenší z konceptu Delmart. Zvolili jsme tedy osvětlení jednotlivými akcentními lištovými svítidly IMOON Venere Pro P – barva světla 3000K, bez použití lineárního systému. Úseky zeleniny a pečiva jsme nasvítili s důrazem na čerstvé potraviny a tady byla použita barva světla 2700K a „special warm“. Svítidla jsou osazeny reflektory typu „EDGE“, které jsou speciálně určeny pro osvětlení regálových uliček a díky svému obdélníkovému tvaru využívají veškeré své světlo na prezentované produkty. Vzhledem k černé barvě interiéru a stropu bylo nutné použít svítidla s vysokou účinností. Svítidla VENERE PRO mají při celkové spotřebě 55W svítivost 7300lm. Tato síla v kombinaci s použitými reflektory se projevuje na perfektní intenzitě nasvícení a zejména její rovnoměrnosti.
Děkujeme firmě Delmart za důvěru a přejeme hodně úspěchů v prodeji.

více fotek v naší galerií realizací: https://www.feschu.cz/reference/delmart-atrium-flora-praha/

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies